Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Baner funduszy europejskich - Pomoc Techniczna 

Wójt Gminy Sośno zaprasza do konsultacji społecznych projektu Lokalnego Programu Rewitalizacji dla Gminy Sośno

Uprzejmie informuję, że zakończyły się prace nad opracowaniem projektu Lokalnego Programu Rewitalizacji dla Gminy Sośno (LPR), w których wzięli udział mieszkańcy Gminy Sośno.

LPR to wieloletni program działań w sferze przestrzennej, społecznej i gospodarczej, zmierzających do wyprowadzenia zdegradowanych obszarów z sytuacji kryzysowej i stworzenia warunków do ich dalszego rozwoju. LPR będzie stanowił podstawę do aplikowania o środki finansowe, między innymi w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Kujawsko – Pomorskiego (RPO WK-P) na lata 2014-2020.

 

Aby zapewnić mieszkańcom przedyskutowanie projektu LPR – serdecznie zapraszam do konsultacji wszystkich mieszkańców Gminy Sośno i oczekuję współpracy w tym przedmiocie.

Projekt LPR zostanie wyłożony na okres 14 dni (od 8 maja 2017 r. do 21 maja 2017 r.) w Urzędzie Gminy Sośno (pokój nr 14, parter) oraz w Biuletynie Informacji Publicznej Gminy Sośno.

Do zgłaszania opinii i wniosków uprawnieni są wszyscy mieszkańcy Gminy Sośno. Konsultacje przeprowadza się w formie przyjmowania pisemnych opinii i wniosków do projektu LPR-u według wzoru „Karty uwag”, która zostanie udostępniona mieszkańcom wraz z projektem LPR. Dopuszcza się możliwość składania opinii i wniosków w formie elektronicznej.

Opinie i wnioski w formie „Kart uwag” należy składać w terminie od 8 maja 2017 r. do 21 maja 2017 r., w Urzędzie Gminy Sośno, pokój nr 14, w godzinach pracy Urzędu, lub przesłać w formie elektronicznej na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. O dochowaniu terminu decyduje data wpłynięcia opinii/wniosku.

Do pobrania:

Zaproszenie do udziału w konsultacjach społecznych 
Program rewitalizacji
Karta uwag
Raport z konsultacji

 


Konsola diagnostyczna Joomla!

Sesja

Informacje o wydajności

Użycie pamięci

Zapytania do bazy danych