W czwartek 24 maja Koło Gospodyń Wiejskich w Sośnie przygotowało obchody z okazji Dnia Matki. W uroczystości wzięły udział panie z KGW oraz przedstawiciele władz gminy. Imprezę otworzyła przewodnicząca KGW pani Dorota Ostrouch.

Na początku kółko teatralne z Gminnego Domu Kultury prowadzone przez panią Wiesławę Choderę przedstawiło sztukę pt.: "O tym, jak mały bukiecik nauczył pracować dzieci". Zebrani goście z wielkim zainteresowaniem oglądali przedstawienie w wykonaniu dziewczynek: Vanessy, Oli, Weroniki, Kamili, Natalii oraz Agaty. Wójt Gminy Leszek Stroiński złożył wszystkim mamom serdeczne życzenia i każda otrzymała po kwiatku. Po życzeniach zebrani wznieśli toast z okazji tak pięknego dnia.

Sandra Dominiak