W dniu dzisiejszym Wójt Gminy Leszek Stroiński wręczył Jubilatom Medale za Długoletnie Pożycie Małżeńskie nadane przez Prezydenta RP.

Państwo  Mieczysław i Małgorzata Dyrka związek małżeński zawarli 26.06.1968 r. w Wielowiczu. Poznali się na zabawie. Pani Małgorzata pochodzi z Rogalina, a Pan Mieczysław z Szynwałdu. Wspólnie prowadzili gospodarstwo rolne położone w Szynwałdzie. Mają trójkę dzieci (córkę i 2 synów) oraz 7 wnuków.

Dostojnym Jubilatom składamy najserdeczniejsze gratulacje z okazji pięćdziesiątej rocznicy zawarcia związku małżeńskiego oraz najserdeczniejsze życzenia zdrowia, szczęścia, pomyślności i samych radosnych dni. Niech ten szczególny dzień będzie okazją nie tylko do wspomnień, ale także do pogodnego spojrzenia w przyszłość.