Warto czasem wyjść z domu. Warto spotkać się ze znajomymi. Warto wspólnie się  zabawić. Warto oderwać się od komórek, telewizji , komputerów. Zachęcamy nie  tylko dzieci do odwiedzania naszej świetlicy. Początek nowego roku obfitował w rozliczne imprezy.

Poczynając od wspólnego śpiewania kolęd przez mieszkańców, bale karnawałowe dla dzieci i dorosłych  , na zajęciach różnorodnych w czasie ferii  kończąc. Działa w naszej świetlicy od roku szkółka szachowa. Warte wzmianki  jest  zajęcie  siódmego miejsca (na 28 zawodników) szóstoklasisty Stasia Kapronia w  Turnieju  o Puchar Burmistrza Koronowa z okazji 650-lecia nadania praw miejskich. Trzeba nadmienić , że cała czwórka , która pojechała na turniej wypadła bardzo dobrze ,tym bardziej ,że był to ich " szachowy chrzest bojowy."
W kolejnych  miesiącach będziemy starali się powiększyć ofertę  naszej świetlicy o warsztaty tematyczne , wycieczki nie tylko rowerowe, a przede wszystkim jeszcze ciekawsze  programy wakacyjne  dla dzieci.   Zapraszamy od poniedziałku do piątku w godzinach od 16.00 do 20.00 . Zaglądajcie również na naszą stronę na facebooku.

Bożena Kaźmierczak