XXVII Finał WOŚP 13 stycznia 2019 roku - SZTAB SOŚNO

Zebrane w sumie pieniądze to 20 602,47 złotych.

55 kwestujących Wolontariuszy
11 304 zł i trochę waluty obcej
Licytacje podczas finału w GDK Sośno
8 738,47 zł
Darowizna OSP Sośno z Turnieju Piłki Halowej
560,00 zł

To nowy rekord. W 2018 roku też zebraliśmy rekordowe 15 156 złotych plus walutę obcą.

Szczególne podziękowania składamy wolontariuszom i ich opiekunom ze szkół w Wąwelnie i w Sośnie, niezawodnym strażakom z Sitna i z Sośna oraz „sztabowcom” WOŚP.

Strażacy w Sośnie zorganizowali już XIII Turniej Piłki Halowej o puchar prezesa OSP Sośno. Co roku sami sponsorują zakup pucharów a całą kwotę z turnieju przeznaczają na WOŚP. Tradycyjnie zwycięskie drużyny przekazują swoje puchary na licytację.

W czasie finału w Gminnym Domu Kultury w Sośnie możemy liczyć na sympatyków WOŚP, którzy wysoko licytują, dobrze się przy tym bawiąc i znacznie przyczyniają się do tak dobrego wyniku.

Wielkie uznanie należy się mieszkańcom naszej małej gminy którzy chętnie wrzucają pieniądze do puszek. To ponad 4 złote na statystycznego mieszkańca gminy.

Mimo wielkiej radości z przeprowadzonej akcji smutno nam z powodu śmierci Prezydenta Gdańska Pawła Adamowicza. Cześć Jego pamięci.

Szef sztabu, Przemysław Kowalczyk.

Wynik XXVII Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Sośnie