Po lewej informacje dotyczące konkursu dla seniorów „Praca sprzed lat” po prawej kobieta pracująca przy starej maszynie.

Poszczególne zawody oraz stanowiska pracy bardzo zmieniły się na przestrzeni lat. Dawniej nie mieliśmy dostępu do nowych technologii, tak jak ma to miejsce teraz. Z tego powodu portal Aplikuj.pl postanowił zorganizować konkurs dla osób, które pamiętają takie czasy i posiadają fotografie z tego okresu.

Rysunkowy pracujący fryzjer i kucharka sprzedająca swoje wyroby. Biały napis sprawdź jak to robić legalnie

Sprzedajesz domowe wyroby – pierogi, ciasta? Świadczysz usługi kosmetyczne lub fryzjerskie? Sprawdź, jak to robić legalnie

Troje małych dzieci na rękach u mamy, wójta i dyrektor.

Ignacy (1280 g), Przemysław (1260 g) oraz Antonina (1460 g) są pierwszymi w historii trojaczkami w Gminie Sośno.

Gminne święto strażaka w Wielowiczu. Przemarsz zgromadzonych strażaków i gości z orkiestrą na czele

Tegoroczne obchody święta strażaka odbyły się 7 maja w Wielowiczu.

Biały napis utrudnienia w ruchu. Poniżej kolumna pojazdów wojskowych i znak zakazu publikowania zdjęć w social mediach

Szanowni Państwo,

Informujemy, że od niedzieli, 1 maja, na drogach niemal całego kraju, będzie odbywał się ruch kolumn pojazdów wojskowych w związku z wojskowymi ćwiczeniami, które odbędą się zgodnie z tegorocznym programem szkolenia Sił Zbrojnych RP.

Życzenia z okazji Świąt Wielkanocnych od Przewodniczącej Rady Gminy Sośno Krystyny Wąsik oraz Wójta Gminy Sośno Leszka Stroińskiego w tle ozdobione jajko

Życzenia z okazji Świąt Wielkanocnych od Przewodniczącej Rady Gminy Sośno Krystyny Wąsik oraz Wójta Gminy Sośno Leszka Stroińskiego.