Rusza rekrutacja do projektu szkoleń językowych pt. „W Kujawsko-Pomorskiem Mówisz-masz-certyfikowane szkolenia językowe”.

Chcąc zgłosić się do udziału w projekcie wypełnij i wyślij drogą elektroniczną formularz zgłoszeniowy: https://projektmowiszmasz.pl/ możecie Państwo zapisać się na zajęcia z  języka angielskiego, języka niemieckiego bądź języka francuskiego.

Projekt skierowany jest do osób w wieku od 18 lat, które z własnej inicjatywy są zainteresowane nabyciem, uzupełnieniem lub podwyższeniem kwalifikacji z zakresu języków obcych.

Osoby w wieku pow. 65 lat dodatkowo wypełniają deklarację gotowości do podjęcia zatrudnienia po zakończeniu realizacji projektu.

Grupy docelowe:

• osoby o niskich kwalifikacjach ( tj. maksymalnie średnie wykształcenie),
  • osoby z niepełnosprawnościami (bez względu na poziom wykształcenia),
  • osoby powyżej 50 roku życia (bez względu na poziom wykształcenia),

Z udziału w projekcie wyłączone są osoby, które prowadzą działalność gospodarczą.

Każdy z uczestników będzie realizował 180 godzinne szkolenie językowe (3 moduły po 60 godzin lekcyjnych).

O poziomie na jaki zostanie zakwalifikowany uczestnik zadecyduje wynik testu poziomującego. Każda z grup szkoleniowych będzie liczyła maksymalnie 12 słuchaczy.

Udział w szkoleniu oraz egzaminach certyfikujących jest bezpłatny.

Zakwalifikowana do udziału w projekcie osoba zobowiązana będzie wnieść wkład finansowy w wysokości 150 zł celem zakupu kompletu podręczników do realizacji szkolenia i przygotowania do egzaminu.

Szkolenia językowe będą odbywały się m.in. w Sępólnie Krajeńskim.

Zapraszamy do udziału w jednym z największych projektów edukacyjnych w naszym regionie!

Biuro Projektu:

PARTNER: Training House, ul. Bydgoskich Przemysłowców 6, 85-862 Bydgoszcz, tel. 507 927 366, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

LIDER: Urząd Marszałkowski Województwa Kujawsko-Pomorskiego, Departament Edukacji i Kształcenia Ustawicznego, ul. Kopernika 4, 87-100 Toruń, tel. 571 293 082, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Grupy docelowe:

• osoby o niskich kwalifikacjach ( tj. maksymalnie średnie wykształcenie),
  • osoby z niepełnosprawnościami (bez względu na poziom wykształcenia),
  • osoby powyżej 50 roku życia (bez względu na poziom wykształcenia),

Udział w szkoleniu oraz egzaminach certyfikujących jest bezpłatny.

Szkolenia językowe będą odbywały się m.in. w Sępólnie Krajeńskim.

Biuro Projektu: