Orzeł z godła polskiego na białym tle a pod nim napis Inspekcja weterynaryjna powiatowy lekarz weterynarii w Sępólnie Kr.

W związku ze stwierdzeniem na terenie Rosji i Kazachstanu nowych ognisk grypy ptasiej i z migracją jesienną ptactwa dzikiego na teren Europy w tym Polski, Powiatowy Lekarz Weterynarii w Sępólnie Kraj. Przypomina o obowiązujących zasadach bioasekuracji wynikających z rozporządzenia Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi z dnia 04 kwietnia 2017 r. w sprawie zarządzenia środków związanych z wystąpieniem wysoce zjadliwej grypy ptaków (Dz.U. poz. 722), które to

Biały napis: Informacja o realizowaniu wywiadów bezpośrednich przez rachmistrzów na zielonym tle. Traktor z prawej strony w okręgu.

Uprzejmie informujemy, że  zgodnie z decyzją Zastępcy Generalnego Komisarza Spisowego od 10 października br. istnieje  możliwość  przeprowadzania spisu rolnego przez rachmistrzów w formie wywiadów bezpośrednich z respondentami.

Część plakatu wydarzenia z informacjami kiedy odbędzie się spotkanie informacyjne dla rolników

Dzień dobry. W województwie kujawsko-pomorskim do spisania mamy 65 tysięcy gospodarstw. Do tej pory spisało się nieco powyżej 30%.

Informacje na temat loterii na zielonym tle oraz uśmiechnięty mężczyzna

Dokonałeś samospisu?

Weź udział w loterii i zdobądź jedną z setek nagród. Do wygrania tablety, laptopy i przenośne dyski twarde.

Kobieta z mikrofonem ze słuchawkami oraz napis informujący o dzwoniących rachmistrzach od 16 września 2020 r.

Od 16 września do pracy ruszyli rachmistrzowie spisowi (tel. 22 279 99 99 lub 22 666 66 62). Jeżeli nie spisałeś się samodzielnie, przekaż mu wszystkie potrzebne informacje.

spis rolny 2020 slogan "Spiszmy się jak na rolników przystało"

Szanowni Państwo,

w terminie od 1 września do 30 listopada 2020 r. na terenie całego kraju odbędzie się Powszechny Spis Rolny według stanu na dzień 1 czerwca 2020 r.