Pożegnanie uczniów klasy VIII
Za nami wyjątkowa uroczystość zakończenia roku szkolnego oraz pożegnania uczniów klasy VIII.
Był to dzień pełen wzruszeń, podsumowań, wspomnień i podziękowań za wspólnie spędzone lata.
Uczniowie klasy VII przygotowali dla swoich starszych kolegów i koleżanek pełen humoru i ciepła program artystyczny. Występ wywołał wiele uśmiechów i był pięknym akcentem tej uroczystości. Klasa VIII pożegnała się natomiast z całą społecznością szkolną, wspominając wspólnie spędzone lata oraz dziękując za wsparcie na swojej edukacyjnej drodze. Był to moment pełen emocji i wzruszeń.
Serdecznie dziękujemy za obecność naszym gościom: Przewodniczącemu Rady Gminy Sośno Panu Ryszardowi Badzińskiemu oraz Sekretarz Gminy Sośno Pani Iwonie Sikorskiej. Dziękujemy za wspólne świętowanie tego ważnego wydarzenia i życzliwość okazywaną naszej szkolnej społeczności.
Słowa wdzięczności kierujemy również do Rodziców za wsparcie, zaangażowanie i współpracę, a także do Nauczycieli i Pracowników szkoły za codzienny trud, cierpliwość oraz serce wkładane w edukację i wychowanie młodego pokolenia.
Drodzy Absolwenci!
Gratulujemy Wam ukończenia szkoły podstawowej i życzymy odwagi, wytrwałości oraz wielu sukcesów w nowych szkołach. Niech spełniają się Wasze marzenia, a zdobyta wiedza i doświadczenia pomagają Wam osiągać kolejne cele.
Powodzenia!
Nie zapominajcie o nas.❤️
https://www.facebook.com/share/v/17ZLFLFZZf/
