Życzenia z okazji Świąt Wielkanocnych
Wesołego Alleluja
Z okazji Świąt Wielkanocnych składamy Mieszkańcom serdeczne życzenia pogody ducha, wzajemnej życzliwości oraz siły płynącej z wiosennego odrodzenia.
Niech ten świąteczny czas przyniesie Państwu spokój, radość i wytchnienie od codziennych obowiązków, a wiosna obdarzy nową energią i optymizmem na kolejne dni.
W imieniu całego Zakładu życzymy Państwu zdrowia, pomyślności i wielu dobrych chwil spędzonych w gronie najbliższych.
Dyrektor Zakładu Gospodarki Komunalnej
wraz z Pracownikami

