Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies klikając przycisk Ustawienia. Aby dowiedzieć się więcej zachęcamy do zapoznania się z Polityką Cookies oraz Polityką Prywatności.
Ustawienia

Szanujemy Twoją prywatność. Możesz zmienić ustawienia cookies lub zaakceptować je wszystkie. W dowolnym momencie możesz dokonać zmiany swoich ustawień.

Niezbędne pliki cookies służą do prawidłowego funkcjonowania strony internetowej i umożliwiają Ci komfortowe korzystanie z oferowanych przez nas usług.

Pliki cookies odpowiadają na podejmowane przez Ciebie działania w celu m.in. dostosowania Twoich ustawień preferencji prywatności, logowania czy wypełniania formularzy. Dzięki plikom cookies strona, z której korzystasz, może działać bez zakłóceń.

 

Zapoznaj się z POLITYKĄ PRYWATNOŚCI I PLIKÓW COOKIES.

Więcej

Tego typu pliki cookies umożliwiają stronie internetowej zapamiętanie wprowadzonych przez Ciebie ustawień oraz personalizację określonych funkcjonalności czy prezentowanych treści.

Dzięki tym plikom cookies możemy zapewnić Ci większy komfort korzystania z funkcjonalności naszej strony poprzez dopasowanie jej do Twoich indywidualnych preferencji. Wyrażenie zgody na funkcjonalne i personalizacyjne pliki cookies gwarantuje dostępność większej ilości funkcji na stronie.

Więcej

Analityczne pliki cookies pomagają nam rozwijać się i dostosowywać do Twoich potrzeb.

Cookies analityczne pozwalają na uzyskanie informacji w zakresie wykorzystywania witryny internetowej, miejsca oraz częstotliwości, z jaką odwiedzane są nasze serwisy www. Dane pozwalają nam na ocenę naszych serwisów internetowych pod względem ich popularności wśród użytkowników. Zgromadzone informacje są przetwarzane w formie zanonimizowanej. Wyrażenie zgody na analityczne pliki cookies gwarantuje dostępność wszystkich funkcjonalności.

Więcej

Dzięki reklamowym plikom cookies prezentujemy Ci najciekawsze informacje i aktualności na stronach naszych partnerów.

Promocyjne pliki cookies służą do prezentowania Ci naszych komunikatów na podstawie analizy Twoich upodobań oraz Twoich zwyczajów dotyczących przeglądanej witryny internetowej. Treści promocyjne mogą pojawić się na stronach podmiotów trzecich lub firm będących naszymi partnerami oraz innych dostawców usług. Firmy te działają w charakterze pośredników prezentujących nasze treści w postaci wiadomości, ofert, komunikatów mediów społecznościowych.

Więcej
Sobota, 13 kwietnia 2024
Imieniny: Ida, Hermenegilda, Przemysław
pochmurno
14°C

Kontakt

Lokalizacja Urząd Gminy Sośno
ul. Nowa 1, 89-412 Sośno
Telefon Telefon:
+48 52 389 01 10
Fax Fax:
+48 52 389 12 79
E-mail E-mail:
sekretariat@sosno.pl
gmina@sosno.pl
epuap  Elektroniczna Skrzynka Podawcza (ESP) na portalu EPUAP:
/0413032/skrytka lub /0413032/SkrytkaESP
 

REGON Urzędu Gminy Sośno: 
000537065

REGON GMINY SOŚNO:

092350955

  NIP Gminy Sośno:
561-15-01-604

 

W celu skontaktowania się z nami zachęcamy do wypełnienia formularza kontaktowego lub kontaktu telefonicznego.

Formularz kontaktowy

Twoje dane
*Pola wymagane

Informacje

KONTO BANKOWE:
BS WIĘCBORK 91 8162 0003 0000 0329 2000 0010

SWIFT CODE: GBWCPLPP
(dla osób dokonujących wpłat poza granicami RP)
PL 91 8162 0003 0000 0329 2000 0010

Działy

Zamówienia publiczne, cmentarze

Iwona Sikorska

 

Telefon Telefon
+48 52 389 01 14
icon-mail  Mail
sikorskai@sosno.pl
Informatyka, promocja

Adrian Szubiński

Ikona telefon

TELEFON                   +48 52 389 01 15

Ikona mail MAIL          szubinskia@sosno.pl
Urząd Stanu Cywilnego, dowody osobiste, informacja publiczna, sprawy organizacyjne

Danuta Zenel

 

Telefon Telefon
+48 52 389 01 16
icon-mail  Mail
zeneld@sosno.pl
Ewidencja ludności, kadry

Maciej Steckiewicz

Ikona telefon TELEFON                                              +48 52 389 01 17
Ikona mail MAIL     steckiewiczm@sosno.pl
Inwestycje, gospodarka przestrzenna

Kamila Frydrychowicz

Ikona telefon

TELEFON                            +48 52 389 01 19

KOMÓRKA : 662144697

Ikona mail MAIL frydrychowiczk@sosno.pl
Gospodarka komunalna

Agnieszka Seydak

Ikona telefon

TELEFON

+48 52 389 01 19

Ikona mail

MAIL

seydaka@sosno.pl

Obsługa kasowa jednostek organizacyjnych

Natalia Szubińska

 

Ikona telefon

TELEFON

+48 52 389 01 20

Ikona mail

MAIL

szubinskan@sosno.pl

Księgowość jednostek oświatowych

Katarzyna Janke

 

Ikona telefon

TELEFON

+48 52 389 01 21

Ikona mail

MAIL

jankek@sosno.pl

Księgowość budżetowa i pozabudżetowa

Wojciech Nikiel

 

Ikona telefon

TELEFON

+48 52 389 01 22

Ikona mail

MAIL

nikielw@sosno.pl

Księgowość: płace UG, oświata

Joanna Pietruszkiewicz

Małgorzata Gąsecka

 

Ikona telefon

TELEFON

+48 52 389 01 23

Ikona mail

MAIL:

pietruszkiewiczj@sosno.pl

gaseckam@sosno.pl

Biuro obsługi Rady Gminy

Agnieszka Daniluk

 

Ikona telefon

TELEFON

+48 52 389 01 25

KOMÓRKA

606131731

Ikona mail

MAIL

daniluka@sosno.pl

Podatki i opłaty lokalne

Ola Maik

Monika Zamojska-Barton

 

Ikona telefon

TELEFON

+48 52 389 01 26

Ikona mail

MAIL

maiko@sosno.pl

zamojska-barton.m@sosno.pl

 

Gospodarka nieruchomościami, ochrona środowiska

Barbara Bielewicz

 

Ikona telefon

TELEFON

+48 52 389 01 27

Ikona mail

MAIL

bielewiczb@sosno.pl

Rolnictwo i leśnictwo, drogi gminne

Maciej Paliga

Ikona telefon

TELEFON

+48 52 389 01 27

KOMÓRKA

698644961 

Ikona mail

MAIL

paligam@sosno.pl

Oświata, stypendia szkolne

Wioletta Wasiak

Adam Ostrowski

 

Ikona telefon

TELEFON

+48 52 389 01 29

KOMÓRKA :

ADAM OSTROWSKI 530612007

Ikona mail

MAIL

wasiakw@sosno.pl

ostrowskia@sosno.pl

Ewidencja działalności gospodarczej, sport, zdrowie, organizacje pozarządowe

Alicja Łobodzińska

 

Ikona telefon

TELEFON

+48 52 389 01 30

Ikona mail

MAIL

lobodzinskaa@sosno.pl

DO GÓRY
Dziękujemy, teraz zawsze będziesz na bieżąco!
Przeglądasz tę stronę w trybie offline.
Przeglądasz tę stronę w trybie online.