Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies klikając przycisk Ustawienia. Aby dowiedzieć się więcej zachęcamy do zapoznania się z Polityką Cookies oraz Polityką Prywatności.
Ustawienia

Szanujemy Twoją prywatność. Możesz zmienić ustawienia cookies lub zaakceptować je wszystkie. W dowolnym momencie możesz dokonać zmiany swoich ustawień.

Niezbędne pliki cookies służą do prawidłowego funkcjonowania strony internetowej i umożliwiają Ci komfortowe korzystanie z oferowanych przez nas usług.

Pliki cookies odpowiadają na podejmowane przez Ciebie działania w celu m.in. dostosowania Twoich ustawień preferencji prywatności, logowania czy wypełniania formularzy. Dzięki plikom cookies strona, z której korzystasz, może działać bez zakłóceń.

 

Zapoznaj się z POLITYKĄ PRYWATNOŚCI I PLIKÓW COOKIES.

Więcej

Tego typu pliki cookies umożliwiają stronie internetowej zapamiętanie wprowadzonych przez Ciebie ustawień oraz personalizację określonych funkcjonalności czy prezentowanych treści.

Dzięki tym plikom cookies możemy zapewnić Ci większy komfort korzystania z funkcjonalności naszej strony poprzez dopasowanie jej do Twoich indywidualnych preferencji. Wyrażenie zgody na funkcjonalne i personalizacyjne pliki cookies gwarantuje dostępność większej ilości funkcji na stronie.

Więcej

Analityczne pliki cookies pomagają nam rozwijać się i dostosowywać do Twoich potrzeb.

Cookies analityczne pozwalają na uzyskanie informacji w zakresie wykorzystywania witryny internetowej, miejsca oraz częstotliwości, z jaką odwiedzane są nasze serwisy www. Dane pozwalają nam na ocenę naszych serwisów internetowych pod względem ich popularności wśród użytkowników. Zgromadzone informacje są przetwarzane w formie zanonimizowanej. Wyrażenie zgody na analityczne pliki cookies gwarantuje dostępność wszystkich funkcjonalności.

Więcej

Dzięki reklamowym plikom cookies prezentujemy Ci najciekawsze informacje i aktualności na stronach naszych partnerów.

Promocyjne pliki cookies służą do prezentowania Ci naszych komunikatów na podstawie analizy Twoich upodobań oraz Twoich zwyczajów dotyczących przeglądanej witryny internetowej. Treści promocyjne mogą pojawić się na stronach podmiotów trzecich lub firm będących naszymi partnerami oraz innych dostawców usług. Firmy te działają w charakterze pośredników prezentujących nasze treści w postaci wiadomości, ofert, komunikatów mediów społecznościowych.

Więcej
Niedziela, 23 czerwca 2024
Imieniny: Wanda, Józef, Albin
pochmurno
17°C

Radny Jan Piechota z wizytą u Prezydenta RP z okazji Dnia Samorządu Terytorialnego

Radny Jan Piechota z wizytą u Prezydenta RP Andrzeja Dudy

W dniu 24 maja 2024 roku w Warszawie odbyły się uroczyste obchody Dnia Samorządu Terytorialnego. Z tej okazji, na zaproszenie Prezydenta Andrzeja Dudy, do pałacu prezydenckiego przybyli samorządowcy z różnych regionów Polski. Głównie byli to młodzi radni, którzy rozpoczęli działania w samorządzie na szczeblu lokalnym. 

Miło nam poinformować, że wśród zaproszonych gości znalazł się także Radny Gminy Sośno Jan Piechota, który reprezentował naszą gminę na ogólnokrajowym forum.  

Radny Jan Piechota relacjonując przebieg uroczystości wyraził wielką radość, że mógł osobiście poznać pana Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Andrzeja Dudę, zwiedzić pałac prezydencki oraz wspólnie z pozostałymi gośćmi celebrować święto wszystkich samorządowców.

Panu Janowi Piechocie składamy serdeczne gratulacje i życzymy owocnej pracy, wielu sukcesów oraz satysfakcji z podejmowanych działań na rzecz lokalnej społeczności. Niech każda decyzja, którą podejmie przynosi korzyści dla mieszkańców naszej gminy.

Sporządziła: Agnieszka Daniluk

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności

DO GÓRY
Włącz powiadomienia WebPush
Dziękujemy, teraz zawsze będziesz na bieżąco!
Przeglądasz tę stronę w trybie offline.
Przeglądasz tę stronę w trybie online.